Z důvodu rekonstrukce zavřeno od 6.8.2018

Vážení hosté a přátelé. Každá restaurace potřebuje čas od času omlazovací kůru, a proto Vám oznamujeme, že i Vaše oblíbená restaurace takovou kůru dostane. Přijměte prosím omluvu za možné komplikace, spojené s naší rekonstrukcí. Průběžně Vás budeme o vývoji informovat.

Pekárna, cukrárna i pobočka Bohemia Bagel Cafe zůstávají v provozu

V roce 1996, americký podnikatel Glenn Spicker  a Tracy Dove otevřeli restauraci  Bohemia Bagel přímo v srdci Prahy. Mimořádnou nabídkou na jídelním lístku se tak stal bagel – nový druh pečiva s dírou uprostřed z úplně přírodních ingrediencí. Tento koncept se rozrostl na Bohemia Bagel Bar & Grill a odpočinkový Bohemia Bagel Cafe. Obě skvěle umístěné restaurace Bohemia Bagel se pyšní nabídkou domácích burgerů, sendvičů, čerstvých salátů, cheesecaků a jiných produktů připravovaných přímo u nás. Obě provozovny denně nabízejí snídaně a jiné pochoutky. Bagel v Holešovicích také denní menu a víkendový brunch. Pekárna, která je hlavní součástí Bohemia Bagel dodává své produkty pro velmi známé klienty jako je například Starbuck´s.

Restaurace

Bohemia Bagel nabízí chutné čerstvé pokrmy připravované s tou nejlepší péčí. Hlavní specialitou jsou domácí Burgery, velký výběr snídaní a přátelský, usměvavý personál.

Catering

Bohemia Bagel nabízí pohodlný, profesionální catering pro neformální pracovní obědy, večírky, brunche, prezentace a recepce. Naše speciální menu nabízí velký výběr cateringových mís, sendvičů, dezertů a jiných specialit.

Velkoobchod

Naše pekárna a cukrárna peče a připravuje jen ty nejlepší produkty speciálně pro Vás. Bagely, cheesecaky, brownie, domácí chléb a jiné. Všechny produkty mohou být doručeny čerstvé přímo k Vám.
Nahlédněte do naší nabídky.

Dvě restaurace v Praze

V Praze existují dvě restaurace Bohemia Bagel, které stojí za návštěvu.
V Bohemia Bagel Bar & Grill v Holešovicích – Praze 7 nabízíme skvělé Burgery a speciality na grilu. Restaurace je oblíbená pro své snídaně servírované po celý den a možnost víkendových brunchů, které jsou ideální pro rodinné návštěvy. Tento bar Vás určitě zaujme i nabídkou skvělých nápojů. Je vhodným místem pro posezení s přáteli, oslavu narozenin nebo různých příležitostných večírků. Tato restaurace také nabízí nekuřáckou místnost.
Bohemia Bagel Cafe v Malá Strana je tím pravým místem pro chutnou snídani a rychlý oběd. Místo vhodné pro šálek kávy a chvilky odpočinku před náročným pracovním dnem.
Personál Vám vždy rád poradí s výběrem jídla či nápoje.

Bohemia Bagel Cafe - Malá strana

Lázeňská 19, Praha 1 – Malá strana

Po – Pa  07:30 – 17:00

So – Ne  07:30 – 18:00

lazenska@bohemiabagel.cz

+420 257 218 192

(Od 7:30 do 10:30 doporučumeme rezervaci)

No_smoking_symbol1 Kouření zakázáno

Bohemia Bagel Bar & Grill - Holešovice

Dukelských hrdinů 48, Praha 7

Po – Pa  10:00-23:00

So – Ne  10:00-23:00

holesovice@bohemiabagel.cz

+420 220 806 541

ONLINE RESERVACE – HOLEŠOVICE

No_smoking_symbol1  Kouření zakázáno

Rozvoz

Bohemia Bagel v Holešovicích nabízí rozvoz jídel přes firmu Eurobest.

eurobest